Miłe spotkanie

20 stycznia 2012 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie babć i dziadków z okazji ich świąt. W tym dniu wnuczęta swoim ukochanym babciom i dziadkom podziękowały wierszem oraz piosenką. "To dziadek i babcia dla swoich pociech mają więcej czasu,... babcia kupi czekoladę,... dziadek naprawi rower,... zabiorą na spacer do lasu, ... zaproszą na szarlotkę..."

"U babci jest słodko, świat pachnie szarlotką, no proszę zjedz jeszcze ździebełko..." Tak śpiewali uczniowie klas I, II i III. Oprócz wszystkich życzeń wyśpiewanych i wypowiedzianych przez wnuków dobre, życzenia wszystkim babciom i dziadkom złożyła także dyrektor szkoły, pani Jolanta Kamińska. Podczas tego miłego spotkania odbyły się konkursy, w których uczestnicy (babcie i dziadkowie) walczyli o tytuły: MISTRZA SPRAWNEGO OKA, MISTRZA SKOKU PRZEZ SKAKANKĘ, KRÓLA I KRÓLOWEJ BALU, SZEFA KUCHNI ORAZ MISTRZA WIĄZANIA KRAWATU.

Spotkanie było okazją do wspomnień, dostarczyło wiele radości zarówno dziadkom jak i wnukom, a odbyło się dzięki zaangażowaniu wychowawczyń: pani Elżbiecie Chmielewskiej, pani Bożenie Szelewskiej oraz pani Urszuli Drewniackiej, a także rodziców, którzy przygotowali pyszne ciasto.


Galeria zdjęć

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni