Dzień Edukacji Narodowej


Tradycyjnie już w dniu rocznicy uchwalenia Komisji Edukacji Narodowej w Szkole Podstawowej w Kotuni obchodzony jest Dzień Edukacji. W tym roku odbył się 12 października. Oprócz wszystkich pracowników i uczniów w uroczystości wzięła udział pani wójt Grażyna Kazuś oraz przewodniczaca Rady Rodziców pani Sylwia Orzechowska - Wośkowiak. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego - Alicja Sikorska w ciepłych słowach podziękowała pracownikom placówki za trud włożony w nauczanie i wychowanie młodego człowieka.

Uczniowie w sposób humorystyczny zaprezentowali scenki z życia szkolnego. Wcielili się również w osoby swoich pedagogów, aby pokazać trud pracy nauczycielskiej. Aktorom towarzyszył szkolny chór, który na melodię znanych piosenek - a okazjonalnie dobranymi słowami - śpiewająco prezentował realia życia szkolnego i pięknie dziękował nauczycielom za ich codzienną pracę.

Na zakończenie głos zabrała pani wójt, która również podziękowała pracownikom szkoły za ich trudną i odpowiedzialną pracę. Życzyła wielu sukcesów zawodowych i satysfakcji z pracy.

Podczas uroczystości dyrektor szkoły pani Jolanta Kamińska złożyła życzenia wszystkim pracownikom szkoły i podziękowała za współpracę. Wręczyła Nagrody Dyrektora wyróżniającym się nauczycielom: p. Elżbiecie Chmielewskiej, Katarzynie Kulczewskiej, Bożenie Szelewskiej, Paulinie Bartkowiak oraz pracownikom obsługi p. Ewie Majdeckiej i Elżbiecie Ostrowskiej


Galeria zdjęć

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni