Dzień Kobiet


Miłym wydarzeniem piątkowego przedpołudnia 6 marca była akademia z okazji Dnia Kobiet. Cały program prowadzili dwaj eleganccy panowie z muchą na szyi, którzy pełnili rolę konferansjerów. Na scenie mogliśmy podziwiać profesora Gryzipiórka ze swoją asystentką, która zaprezentowała różne osobowości kobiet, w postacie których wcielili się mężczyźni z klasy V i VI. Ponętnych kształtów i zmysłowych ruchów mogła im pozazdrościć niejedna dziewczyna. Swoje kilka minut podczas programu miała również reporterka redakcji sportowej Leokadia Skoczna i projektantka mody Zdzisława Guziczek, które korzystając z pomocy męskich (damskich) modeli zaprezentowały najlepsze polskie sportsmenki i przykładowe stroje codziennego użytku nauczycielek klas I-III oraz IV-VI. Publiczność miała również możliwość obejrzenia jednego z odcinków znanego serialu, który był poprzedzony reklamą cudownego środka odchudzającego o nazwie Chud-Nij. Do łez rozbawił publiczność mix-taniec w wykonaniu grupy Szybcy i Wolni z Czarnym Józkiem na czele. Podczas ich występu widownia najbardziej żywiołowo reagowała na choerografię do utworów "Ameno", "Ruda tańczy jak szalona" oraz "Titanic". Całość programu muzycznie wzbogacili chłopcy z zespołu Duo Boys, którzy przypomnieli kilka zapomnianych utworów o kobietach i o Dniu Kobiet. Wielkim zaskoczeniem dla widowni był finałowy występ - występ polskiego tenora światowej sławy - Jana Kiepury, z którym jego hit "Brunetki, blondynki" śpiewała cała sala.

Program przygotowali panowie: Robert Batorski oraz Jakub Woźniak, a świetne, oryginalne i kolorowe kreacje powstały dzięki pomysłom pani Bożeny Szelewskiej, która pełniła rownież rolę charakteryzatora wystepujących modelek.

Na zakończenie wprowadzone w radosny nastrój panie zostały obdarowane, ufundowanymi przez Samorząd Uczniowski przepięknymi różami.


Galeria zdjęć

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni