I Charytatywny Koncert Mikołajkowy


W mikołajkowy wieczór, 6 grudnia 2017 roku, odbył się I Charytatywny Koncert Mikołajkowy, na który licznie przybyli rodzice, dziadkowie oraz zaproszeni goście. Swoją obecnością zaszczyciła nas pani wójt Gminy Słupca Grażyna Kazuś wraz z panią dyrektor CUW Gminy Słupca Jarosławą Kobos. Talenty wokalne i taneczne zaprezentowały przedszkolaki oraz dzieci z klas I - VI. Uwagę widowni przykuwały piękne mikołajkowe stroje artystów. Gościnnie wystąpiły też absolwentki szkoły Martyna Piotrowska i Katarzyna Hałas wraz z Beatą Woźniak. Niespodzianką był występ nauczycieli i pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego.

Po koncercie odbył się kiermasz, na którym można było zakupić ozdoby świąteczne wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły. Zmysły wszystkich zgromadzonych uwiodły zapachy smacznego ciasta upieczonego przez rodziców poszczególnych klas oraz pierniczków przygotowanych przez Radę Rodziców. Smakołyki te można było skosztować w zorganizowanej na tę okazję kawiarence. Zebrane pieniążki zasiliły konto działającego przy Zespole Szkolno - Przedszkolnym Stowarzyszenia NASZE DZIECI - NASZA SZKOŁA.

Był to wieczór pełen magii i świątecznego nastroju. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego przedsięwzięcia.


Galeria zdjęć

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni