Dzień Kobiet


Z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole odbył się uroczysty apel, który przygotowali chłopcy pod kierunkiem reżyserów: pana Roberta Batorskiego, Jakuba Woźniaka. Wsparcia technicznego i nie tylko udzielił pan Sławomir Pilarczyk. Podczas spotkania na sali gimnastycznej chłopcy z klas III-VI zaprezentowali program artystyczny, w którym zademonstrowali swoje umiejętności ze świata magii oraz aktorskie, wokalne i pływackie, ponieważ tego dnia tak jak uprzedzili prowadzący na początku uroczystości, sala w pewnym momencie została wypełniona po brzegi wodą.

Na zakończenie przedstawiciele chłopców w imieniu swoim i męskiej części społeczności szkolnej złożyli wszystkim paniom życzenia. Nie zabrakło również kwiatów i słodkich upominków. W trakcie spotkania wręczono także dyplomy SUPER DZIEWCZYNY przedstawicielkom klasy IVA, IVB, V oraz VI.

Podczas spotkania chłopcy obdarowali wszystkie Panie na sali. Dziewczynki otrzymały słodki upominek, zaś Panie pracujące w szkole, nierozerwalnie związanego z tym świętem goździka. W czasie trwania programu artystycznego można było zobaczyć wiele radości oraz uśmiechu na twarzach wszystkich zaproszonych gości, co było chyba dowodem na to, że dzień ten był dla wszystkich bardzo miły i udany.

Pojawi się niebawem na stronie szkoły film z opisanej wyżej uroczystości.


Galeria zdjęć

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni