Kierujący szkołą w latach 1961-2012


1.Stefan Manuszakod początku do 5 lutego 1963 roku
2.Edmunda Manuszak1 marca 1963 roku - 31 sierpnia 1971 roku
3.Władysław Szymański 1 września 1971 roku - 31 lipca 1979 roku
4.Marek Ucinek1 sierpnia 1979 roku - 31 sierpnia 1984 roku
5.Jadwiga Szymańska 1 września 1984 roku - 31 sierpnia 1992 roku
6.Dorota Rogalska-Kaczor1 września 1992 roku - 30 kwietnia 2007 roku
7.Jolanta Kamińskaod 1 maja 2007 roku

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni