Honorowi Obywatele Szkoły Podstawowej
im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni


Dnia 30 maja 1973 roku Rada Pedagogiczna przy Szkole Podstawowej im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni podjęła uchwałę o wpisywaniu do Księgi Honorowej Honorowych Obywateli naszej szkoły.

Honorowym Obywatelem naszej szkoły może być absolwent, który:


Rok szkolny 1972-1973

Mirosław Błaszczak

Marek Konieczka

Maria Siwińska

Rok szkolny 1973-1974

Urszula Kruszka

Halina Kujawa

Rok szkolny 1974-1975

Mieczysława Furmaniak

Helena Mikołajewska

Mariola Pułról

Henryka Wiśniewska

Rok szkolny 1975-1976

Karol Kowalski

Małgorzata Stróżyk

Rok szkolny 1976-1977

Marzena Białek

Jadwiga Brzezińska

Urszula Drewniacka

Dorota Sieradzka

Rok szkolny 1977-1978

Zofia Chruściela

Jadwiga Głowala

Grażyna Pułról

Grzegorz Pułról

Wiesława Walerczyk

Rok szkolny 1978-1979

Dorota Król

Elżbieta Romańska

Rok szkolny 1979-1980

Krystyna Bryk

Małgorzata Chlebowska

Mariola Konieczka

Karol Sobczak

Rok szkolny 1980-1981

Brzezińska Stefania

Drewniacki Michał

Gaca Małgorzata

Głowala Krzysztof

Suszka Paweł

Szymańska Magdalena

Rok szkolny 1981-1982

Janicka Bożena

Okupniarek Iwona

Piechalak Mariola

Sobczak Beata

Woźniak Joanna

Rok szkolny 1982-1983

Ciążeńska Mariola

Chruściela Marek

Derucka Elżbieta

Łodziewska Daniela

Rzemyszkiewicz Artur

Szymańska Joanna

Rok szkolny 1983-1984

Grocka Renata

Król Beata

Marciniak Wioletta

Suszka Iwona

Rok szkolny 1984-1985

Pankros Barbara

Rok szkolny 1985-1986

Błaszczak Marek

Kowalska Katarzyna

Rzemyszkiewicz Dorota

Rok szkolny 1986-1987

Górecka Magdalena

Masternak Barbara

Okupniarek Bernadetta

Urbaniak Magdalena

Rok szkolny 1987-1988

Antczak Iwona

Jędrzejaszek Grażyna

Langner Katarzyna

Rok szkolny 1988-1989

Bartosik Marzena

Boruszak Izabella

Kowalski Krystian

Kucharczak Magdalena

Urbaniak Agnieszka

Rok szkolny 1989-1990

Antczak Halina

Bartosik Marcin

Boruszak Marta

Janicka Agnieszka

Kruszka Magdalena

Langner Renata

Rosadowski Rafał

Wyszpolska Agnieszka

Rok szkolny 1990-1991

Karolak Sylwia

Owczarzak Anna

Sobotowska Edyta

Woźniak Wioletta

Rok szkolny 1991-1992

Kozłowska Karolina

Orzechowska Sylwia

Piotrowska Renata

Przybyłek Magdalena

Sochacka Katarzyna

Warczygłowa Anita

Witowska Alicja

Rok szkolny 1992-1993

Andrzejewska Aneta

Brzezińska Hanna

Marczyńska Edyta

Michalak Hanna

Wałowski Jacek

Rok szkolny 1993-1994

Górny Przemysław

Łukaszewska Anna

Przybylski Tomasz

Rok szkolny 1994-1995

Biadasz Arkadiusz

Biadasz Justyna

Błaszczak Łukasz

Imbiorowicz Lidia

Majdecka Hanna

Sochacka Maria

Urbaniak Maciej

Warczygłowa Joanna

Rok szkolny 1995-1996

Brzezińska Magdalena

Imbiorowicz Mariusz

Konieczka Tomasz

Kowalczyk Katarzyna

Kozłowska Marlena

Reks Michał

Strzelińska Donata

Strzelińska Karina

Stuczyńska Agnieszka

Szczepaniak Katarzyna

Rok szkolny 1996-1997

Biadasz Justyna

Kamińska Ewelina

Kamiński Łukasz

Kopczyńska Monika

Matyjaszek Krzysztof

Okulski Maciej

Rok szkolny 1997-1998

Górecka Ewelina

Imbiorowicz Arkadiusz

Konieczka Marta

Kujawa Przemysław

Majdecka Sylwia

Matuszewska Anna

Szczepaniak Daniel

Rok szkolny 1998-1999

Antczak Daniel

Biadasz Milena

Łakomiak Marcin

Owczarzak Dawid

Stawski Łukasz

Szelewska Maria

Wieczorek Jakub

Rok szkolny 1998-1999

Pierwszy rocznik, który kontynuował naukę w gimnazjum

Bryk Katarzyna

Kamińska Katarzyna

Matuszewska Ewelina

Rewers Natalia

Rok szkolny 1999-2000

Ostatni rocznik, który kończył ośmioklasową szkołę podstawową

Kaczmarek Aleksandra

Kozłowska Anna

Kujawa Piotr

Matysiak Daniel

Rosadowska Beata

Szczepaniak Magdalena

Uzarowicz Alicja

Woźniak Marika

Zaparta Anna

Rok szkolny 1999-2000

Kowalewski Remigiusz

Matuszewska Milena

Sądkiewicz Andrzej

Stróżyk Natalia

Urbańska Ewa

Warczygłowa Daniel

Wośkowiak Anna

Zaparta Sandra

Rok szkolny 2000-2001

Gaca Marta

Kaczmarek Marta

Król Urszula

Pilarczyk Marcin

Rosadowska Anna

Woźniak Damian

Rok szkolny 2001-2002

Drop Lidia

Matuszak Joanna

Pirucka Ewelina

Rewers Marcin

Smarzyński Artur

Rok szkolny 2002-2003

Kujawa Michał

Łodziewski Adrian

Suszka Artur

Rok szkolny 2003-2004

Drop Malwina

Grzelak Paweł

Kapturska Justyna

Matuszak Sylwia

Rzemyszkiewicz Klaudia

Rok szkolny 2004-2005

Jarząbek Michał

Kopczyńska Sylwia

Kozakowski Kamil

Matuszak Wioletta

Sieczkarek Klaudia

Tabert Katarzyna

Rok szkolny 2005-2006

Batorska Eryka

Drzewiecka Justyna

Gaca Tomasz

Urbaniak Julita

Wasielewska Malwina

Wośkowiak Anita

Zaparta Justyna

Rok szkolny 2006-2007

Jabłońska Agnieszka

Kozakowska Joanna

Małowiecka Karolina

Małowiecki Rafał

Przybylska Magdalena

Rok szkolny 2007-2008

Grodzki Adrian

Kozłowska Joanna

Maciejewska Paulina

Małowiecka Anna

Mikołajczak Adam

Pirucki Rafał

Tabert Marcelina

Zaparta Milena

Rok szkolny 2008-2009

Jankowska Monika

Kasprzyk Brajan

Pirucka Anita

Smarzyński Krzysztof

Rok szkolny 2009-2010

Batorski Wojciech

Jasińska Weronika

Purol Adrian

Rok szkolny 2010-2011

Czajkowski Mateusz

Jarząbek Katarzyna

Kopczyński Mikołaj

Rok szkolny 2011-2012

Antczak Weronika

Błaszczak Piotr

Chałas Konrad

Kruszka Alicja

Ligocki Daniel

Matysiak Patrycja

Michalczyk Maciej

Szygenda Marta

Rok szkolny 2012-2013

Gaca Wiktoria

Łodziewska Aleksandra

Woźniak Patrycja

Rok szkolny 2013-2014

Majdecki Dawid

Piotrowska Martyna

Sikorska Alicja

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni