Udział i zajęte miejsca uczniów szkoły w zawodach sportowych

Osiągnięcia
w roku szkolnym 2017/2018



Osiągnięcia
w roku szkolnym 2016/2017


III miejesce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Gminy Słupca w Halowej Piłce Nożnej


III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Gminy Słupca w Piłce Ręcznej


III miejesce Karoliny Sulanowskiej w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej


III miejesce Pawła Kuźniaka w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej


III miejsce Marii Hałas w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koszutach


III miejsce Pawła Kuźniaka w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koszutach


Paweł Kuźniak laureat w Rejonowym Konkursie Recytatorskim "CZERWIEŃCIE, ZIELEŃCIE SIĘ SŁOWA" i awans do Konkursu Powiatowego


Maria Hałas wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Recytatorskim "CZERWIEŃCIE, ZIELEŃCIE SIĘ SŁOWA"


Magdalena Klepacz, Jakub Rosadowski, Jakub Lubański wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Krajobrazy zimy" - organizator Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy



˘ Klaudia Paszek - Czytelnik Roku, czyli najbardziej aktywnym czytelnik Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Słupcy


˘˘ Julia Szczepankiewicz wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym - etap szkolny (1 grudnia 2016 r.) i otrzymała 31 punktów na 40 punktów możliwych do zdobycia. Tym samym przeszła do etapu rejonowego


Osiągnięcia
w roku szkolnym 2015/2016


Wyróżnienia w konkursie plastycznym "Pani Zima mrozem trzyma" organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Słupcy. Wyróżnienia otrzymaly: Julia Dobrychłop z klasy IIa, Wiktor Pendziński z klasy IIb oraz Marcelina Kuźma z klasy IIb.


III miejsce ucznia klasy VI - Szymona Dziewiątki w Miejsko-Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej


I miejsce ucznia klasy IV - Pawła Kuźniaka w Gminnym Konkursie Recytatorskim


I miejsce ucznia klasy VI - Patryka Słyka w Gminnych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców klas VI


III miejsce uczennicy klasy VI - Michaliny Kujawy w Gminnych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt klas VI


III miejsce ucznia klasy V - Jakuba Biadasza w Gminnych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców klas V i młodszych


IV miejsce uczennicy klasy V - Julity Tomaszewskiej w Gminnych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt klas V i młodszych


I miejsce uczennicy klasy V - Nataszy Kawskiej w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V


III miejsce ucznia klasy IV - Pawła Kuźniaka w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas IV


III miejsce uczennicy klasy VI - Aleksandry Łechtańskiej w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI


Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni