Udział i zajęte miejsca uczniów szkoły w zawodach sportowych

Osiągnięcia
w roku szkolnym 2018/2019


I miejsce reprezentacji szkoły w Mistrzostwach Gminy Słupca w Halowej Piłce Nożnej


Nikola Gajda i Amelia Piotrowska - Wyróżnienie w Konkursie "Moja ulubiona książka" w Konkursie plastycznym organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Słupcy


Osiągnięcia
w roku szkolnym 2017/2018


Klasa V - 3 miejsce w Polsce (na 212 nadesłanych prac) w Konkursie na spot filmowy "Ludzie i żywioły - I Ty możesz uratować czyjeś życie" zorganizowanym przez Komendę Główną Straży Pożarnej w Warszawie.


Paweł Kuźniak - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR".


Klasa V - nagroda Dyrektora MDK w Słupcy i wstęp wolny do kina "Sokolnia" w Słupcy na wybrany film za nagranie spotu filmowego o przemocy, na Konferencję dla uczniów starszych klas szkół podstawowych z terenu gminy Słupca, która odbyła się pod hasłem pod hasłem "Dzieci dla dzieci o przemocy".


Nikola Gajda (uczennica klasy V) - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Polacy w świecie znani z działalności misyjnej, technicznej, archeologicznej i przyrodniczej" zorganizowanym w lutym 2018 roku przez Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.


Uczennice klasy V: Klaudia Liczycka, Nadia Madaj, Alicja Wierzchowiecka zakwalifikowały się do II etapu konkursu "Potyczki ekonomiczne 2017/2018" w ramach projektu edukacyjnego "Ekonomia na co dzień".


Uczeniowie klasy VI: Maja Przybylska, Paweł Kuźniak, Jakub Sochacki zakwalifikowali się do II etapu konkursu "Potyczki ekonomiczne 2017/2018" w ramach projektu edukacyjnego "Ekonomia na co dzień".


Uczniowie klasy VI: Majka Przybylska, Paweł Kuźniak, Jakub Sochacki zakwalifikowali się do II etapu konkursu "Potyczki ekonomiczne 2017/2018" w ramach projektu edukacyjnego "Ekonomia na co dzień".


Wyróżnienie dla uczniów klasy I: Natalii Kobylarek i Franciszka Antczaka w Powiatowym Konkursie "Zima z wyobraźnią".

IV miejsce uczniów: Nadii Madaj, Klaudii Liczyckiej, Pawła Kuźniaka i Huberta Zawilskiego w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.


Udział zespołu Iskierki w: Dożynkach Powiatowych w Słupcy, Jubileuszu 100 - lecia OSP w Piotrowicach, Obchodach Dnia Seniora w DPS w Zagórowie, w próbie bicia rekordu Ginnessa w tańczeniu poloneza, XVIII Powiatowych Spotkaniach z Folklorem w Słupcy, I Gminnym Przeglądzie Tańca Amatorskich Szkolnych Zespołów Tanecznych Placówek Oświatowych z terenu gminy w Cieninie Zabornym, III Charytatywnym Festynie ,,BÓG - HONOR - OJCZYZNA" przy Parafii bł. Michała Kozala w Słupcy


Osiągnięcia
w roku szkolnym 2016/2017


III miejesce reprezentacji chłopców w Mistrzostwach Gminy Słupca w Halowej Piłce Nożnej


III miejsce reprezentacji dziewcząt w Mistrzostwach Gminy Słupca w Piłce Ręcznej


III miejesce Karoliny Sulanowskiej w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej


III miejesce Pawła Kuźniaka w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej


III miejsce Marii Hałas w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koszutach


III miejsce Pawła Kuźniaka w Gminnym Konkursie Recytatorskim w Koszutach


Paweł Kuźniak laureat w Rejonowym Konkursie Recytatorskim "CZERWIEŃCIE, ZIELEŃCIE SIĘ SŁOWA" i awans do Konkursu Powiatowego


Maria Hałas wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Recytatorskim "CZERWIEŃCIE, ZIELEŃCIE SIĘ SŁOWA"


Magdalena Klepacz, Jakub Rosadowski, Jakub Lubański wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Krajobrazy zimy" - organizator Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Słupcy



˘ Klaudia Paszek - Czytelnik Roku, czyli najbardziej aktywnym czytelnik Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Słupcy


˘˘ Julia Szczepankiewicz wzięła udział w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym - etap szkolny (1 grudnia 2016 r.) i otrzymała 31 punktów na 40 punktów możliwych do zdobycia. Tym samym przeszła do etapu rejonowego


Osiągnięcia
w roku szkolnym 2015/2016


Wyróżnienia w konkursie plastycznym "Pani Zima mrozem trzyma" organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Słupcy. Wyróżnienia otrzymaly: Julia Dobrychłop z klasy IIa, Wiktor Pendziński z klasy IIb oraz Marcelina Kuźma z klasy IIb.


III miejsce ucznia klasy VI - Szymona Dziewiątki w Miejsko-Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej


I miejsce ucznia klasy IV - Pawła Kuźniaka w Gminnym Konkursie Recytatorskim


I miejsce ucznia klasy VI - Patryka Słyka w Gminnych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców klas VI


III miejsce uczennicy klasy VI - Michaliny Kujawy w Gminnych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt klas VI


III miejsce ucznia klasy V - Jakuba Biadasza w Gminnych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców klas V i młodszych


IV miejsce uczennicy klasy V - Julity Tomaszewskiej w Gminnych Mistrzostwach w Indywidualnych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt klas V i młodszych


I miejsce uczennicy klasy V - Nataszy Kawskiej w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas V


III miejsce ucznia klasy IV - Pawła Kuźniaka w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas IV


III miejsce uczennicy klasy VI - Aleksandry Łechtańskiej w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego w kategorii klas VI


Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni