BABCI I DZIADKA


20 stycznia 2023 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dziadkowie to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Tak wiele zawdzięczamy naszym Babciom i Dziadkom, dlatego uczniowie klas I-III postanowili uczcić ten dzień w szczególny sposób.

W piątkowe przedpołudnie, do pięknie udekorowanej sali gimnastycznej licznie przybyli zaproszeni goście. W przedstawieniu pt. ,,Familiada" dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz aktorskie. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, tańczyli i śpiewali. W ten sposób mogli wyrazić swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Następnie głos zabrała pani dyrektor Małgorzata Graczyk, która złożyła serdeczne życzenia oraz zaprosiła przybyłych gości na słodki poczęstunek.

To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen wzruszeń. Szczęśliwe twarze Babć i Dziadków oraz uśmiechnięte buzie dzieci pokazują jak wiele radości przyniosło wszystkim to spotkanie.


Galeria zdjęć

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni