APEL - OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSÓW


Dnia 20.12.2022r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatów konkursu na "Najpiękniejszą kartkę bożonarodzeniową - prosto z serca". Komisja oceniała w trzech kategoriach wiekowych klasy I - II; klasy IV - VI; i klasy VII - VIII. Nagrodzić chciałoby się wszystkich, gdyż kartki były przepiękne i widać było ogromne zaangażowanie uczniów . Za wszystkie prace bardzo dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom. Wszystkie prace które dotarły, zostały przekazane dla podopiecznych DPS-u w Strzałkowie. W ich imieniu dziękujemy.

Poza tym ogłoszono również wyniki konkursu, w którym to uczniowie klas III - VIII brali udział w potyczkach matematycznych w "Tabliczce mnożenia" organizowanym w październiku i listopadzie. W klasie III najlepszy wynik uzyskali Tomasz Pirucki oraz Bartosz Guszczyński. W klasach IV - VIII najlepszy okazał się Franciszek Antczak.

Nasi uczniowie: Oliwia Wawrzyniak i Igor Chojnacki mogą pochwalić się także szczególnymi osiągnięciami w konkursie na "Bożonarodzeniowe anioły" organizowanym przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Słupcy. Cieszy nas fakt, że Igor pokonał innych uczestników i zdobył 1 miejsce! Gratulujemy!


Galeria zdjęć

Copyright © 2011 Szkoła Podstawowa im. Ireny Kosmowskiej w Kotuni